*
*
*
*
ورود 
  چهارشنبه 09 فروردین ماه 1396 عضويت 
اطلاعيه ها
 
آدرس دفاتر پيشخوان
آدرس دفاتر پيشخوان استان اصفهان (جهت دريافت فايل، روي كلمه "بيشتر" راست كليك نموده و گزينه"Save Target As" را انتخاب نماييد.   بيشتر...

متن / HTML
 

دفاتر خدمات ارتباطی که قبلاً با ارایه خدمات پست، پست بانک و مخابرات انجام وظیفه می نمود، در سال 1388 بر اساس مصوبه هیات محترم دولت به دفاتر پیشخوان خدمات دولت تغییر نام یافت و مدیریت دفاتر مذکور به کارگروهی به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار و عضویت رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی استان و رییس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات استان واگذار گردید. بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه و مصوبات هیات محترم دولت و کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان خدمات کشور کلیه دستگاههای اجرایی کشور موظفند خدمات قابل ارایه به مردم را به دفاتر مذکور واگذار نموده از ایجاد نمایندگی و یا کارگزاری بپرهیزند.

هدف از ایجاد دفاتر، ارایه خدمات دولتی قابل ارایه به مردم در دفاتر می باشد و با توجه به گستردگی و پراکندگی دفاتر مذکور در سطح استان، امکان دسترسی آسان و سریع مردم به خدمات دولت افزایش یافته و به تبع آن کاهش ترافیک و مصرف سوخت و جلوگیری از اتلاف وقت مردم را در پی دارد. کارگروه دفاتر به منظور ارایه کامل خدمات همه دستگاهها در دفاتر مذکور، در حال حاضر در حال رایزنی با دستگاههای اجرایی استان می باشد که در صورت تحقق این امر گامی بزرگ در جهت خدمت رسانی به مردم عزیز برداشته خواهد شد.

استان اصفهان در حال حاضر داراي 374 دفتر پيشخوان شهري و 485 دفتر پيشخوان روستايي است. تعداد دفاتر شهري مستقر در شهرستان اصفهان 164 دفتر و تعداد دفتر شهري مستقر در شهرستانهاي استان 210 دفتر مي‌باشد.

لازم به ذکر است به دلیل ازدیاد تعداد دفاتر پیشخوان خدمات ، اعطاء مجوز جدید به متقاضیان دفتر تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام گردیده است.

دبیرخانه دفاتر واقع در اصفهان:

خیابان كاوه - چهارراه باهنر - كوچه ولي عصر (عج)

ساختمان 423 - طبقه 3

شماره تماس دبیرخانه : 34454804

اين دبيرخانه پاسخگوی سوالات، پیشنهادات، شکایات و انتقادات مردم عزیز می باشد.

دفاتر پيشخوان دولت

دريافت نظرات، پيشنهادات و انتقادات در خصوص دفاتر پيشخوان...

 
  ارسال   صرفنظر  
ساير سايت ها
 
Copyright 2003-2007
*
Ariana Informatics Group
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا